VIK

UAB „Verslo ir investicijų konsultacijos“

Konsultavimas įmonių susijungimų ir įsigijimų, verslo ar jo dalies pardavimo klausimais

 

VIK konsultuoja įmonių susijungimų ir įsigijimų, verslo ar jo dalies pardavimo klausimais, padeda parinkti verslo įsigijimo ar perleidimo sandorių struktūrą.

Konsultuodami įmonių susijungimo ir įsigijimo klausimais, atstovaujame įmonių savininkus, siekiančius parduoti įmones, arba pirkėjus/investuotojus, siekiančius jas įsigyti. 

VIK komandos nariai būdami tikri profesionalai nustatys verslo įsigijimo ar pardavimo galimybes, akcijų vertę, ieškos potencialių pirkėjų arba pardavėjų, bei atstovaus klientams derybose su jais, parengs visus reikalingus sandoriui dokumentus.Parduodama įmonė (100 proc. įmonės akcijų), kuri valdo grožio studijų tinklą (14-a grožio studijų (ne kirpyklos, ne kosmetikos ir ne masažų paslaugos)) bei el. parduotuvę prekiaujančia specializuota kosmetika.

Parduodamos bendrovės pagrindinė veikla – grožio paslaugos - kūną gražinančios procedūros, prekyba specializuota kosmetika bei prekyba specializuota įranga, kuri skirta grožio studijoms. Bendrovė valdo 14 (keturiolikos) grožio studijų tinklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose). Visos grožio studijos veikia vieno prekinio ženklo vardu, kuris puikiai žinomas ir atpažįstamas visoje Lietuvoje. Yra galimybė papildomai įsigyti likusias 3 (tris) to paties prekinio ženklo valdomas grožio studijas (2 (dvi) studijos Vilniuje ir 1 (viena) studija Utenoje).

Parduodama bendrovė yra oficialus 3 (trijų) kosmetikos gamintojų atstovas. Bendrovės platinamą kosmetiką galima įsigyti visuose bendrovės grožio studijose arba el. parduotuvėje.

Bendrovė socialiniuose tinkluose turi didesnį kaip 20 tūkst. sekėjų ratą kas leidžia užsitikrinti nuolatinį klientų srautą.

2022 metų ir 2023 metų bendrovės pardavimo pajamos viršijo 2 mln. Eur (palyginimui 2021 m. bendrovės pardavimo pajamos buvo beveik 1,8 mln. Eur). Bendrovės 2022 m. grynas pelnas sudarė daugiau kaip 330 tūkst. Eur, 2021 metų grynas pelnas buvo 279 tūkst. Eur.

2022 metais bendrovės turtas sudarė 1 mln. Eur, o mokėtinos sumos ir įsipareigojimai 0 Eur.

Parduodamos įmonės (100 proc. įmonės akcijų) kaina 2,7 mln. Eur.